NASI PARTNERZY


Oberaigner GMBH

Firma założona w 1977 r. w austriackim Rohrbach. Od początku związana z marką Mercedes-Benz,    jest producentem elementów układów przeniesienia napędu. Dostarcza m.in. układy 4×4 do wszystkich produkowanych seryjnie Sprinterów, równocześnie produkując na specjalne zamówienie wersje z napędem 4×4 i 6×6 o znacznie lepszych parametrach terenowych niż seryjne pojazdy Mercedesa.

 

 

ASP Group

Autoryzowany dystrybutor pojazdów ATV / UTV / Side-by-side marek Arctic CatTGBAccess Motor oraz Linhai, a także skuterów śnieżnych Arctic Cat.

Firma mająca w swojej ofercie 25 największych światowych marek akcesoriów / części, które są dostępne w ponad 400 punktach sprzedaży w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Słowenii, Chorwacji oraz innych państwach Europy Wschodniej oraz Środkowej, których także jest oficjalnym importerem.

 

 

 

Czeska jednostka specjalna policji

Z antyterrorystyczną jednostką czeskiej policji współpracujemy od wielu lat. Concept zaopatruje wojsko i inne służby mundurowe w specjalistyczne pojazdy. Wśród nich są rampy szturmowe – wysuwane z pojazdów platformy – które służą wojskowym komandosom i policyjnym antyterrorystom. Tym właśnie sprzętem z Bielska-Białej dysponują nasi partnerzy z Czech.

O NAS

 

CONCEPT sp. z o.o. jest polskim producentem pojazdów specjalnych, zabudów i komponentów dla nich oraz łodzi aluminiowych dla wojska i służb bezpieczeństwa publicznego.

Prowadzimy również sprzedaż i serwis pojazdów ATV i UTV oraz motocykli.

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, parkiem maszynowym, serwisem mechanicznym i blacharskim, stacją kontroli pojazdów oraz nowoczesnym salonem sprzedaży. Produkcja specjalna odbywa się w zakładzie o powierzchni użytkowej ok. 4500 m2, umożliwiającej zarówno produkcję seryjną jaki i budowę konstrukcji prototypowych.

 

Posiadamy status „VanPartner Mercedes Benz” przyznany przez Daimler AG. Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016. Działamy na rynku od 2001 roku.

JAKOŚĆ DLA BEZPIECZEŃSTWA

GRUPA CONCEPT :

f